main

about me
pictures
links
events
sitemap
varia
woonkrediet
usage

bbq

bbq 1999
bbq 2k
bbq 2001
bbq 2002

subscribe
who
map
pool

Currently employed @  

( clean clean )
  > main > events > bbq > bbq 2001 > who

who ?

namee-mailfood
Dag Wieersdag@wieers.comDe Ch-woorden (Chips, Champignons en Champagne)
Wim Vandersmissenwim@bofh.beallerhande fruitsappen en frisdranken
Ridder Rikridder.rik@boven.netsangria for poor! (dit jaar wel Ramses!!)
Pieter BarrezeelePieter@barrezeele.bevan die kleine spaghettikes en pistolekes
Jos Leursjos@mind.bewitte wijn 6 flessen
Kathyan_deraedt@hotmail.comporto, eventueel aardappelen (koud of voor op de bbq)
BjorNieerik@xperimental.net'k vind wel iets
fetsstef@iguana.bebakje bier of iets anders wat ramses niet lust
katleenk_vercammen@yahoo.comtomaatjes
Soggie en Tilletille@soti.org, soggie@soti.orgrijst, rode wijn, een slaatje
Kobe Lenjoukobe@moerman.comSpaghetti koud ,(bereid) + sausen
Bert de Bruijnbert@debruijn.bevoorraad eieren + improvisatie van het moment
CJay & Vipieceejee@operamail.com, vipie@operamail.comkwomkwommers,zwortelen,paprikaz, 1 fles rode wijn
Maarten Trappersmaarten.trappers@pandora.be

Copyright 1997 - 2009 Ramses Smeyers. All rights reserved